مقصد کجاست !؟

مقصد کجاست

یه چند وقتیه درگیر یه مشکلی شدم اونم اینکه یسری افراد دقیقاً مقصدشون کجاست، هدفشون از زندگی چیه تا اینکه چند روز پیش داخل فیسبوک مطلبی رو دیدم با عنوان ” قطع همکاری مستر تیستر با روزنامه آسیا ” اولش با خودم فکر کردم که برای روزنامه آسیا مشکلی پیش اومده و دیگه چاپ نمیشه دوباره یه نگاهی انداختم و خندم گرفت اونم به حرف آقای خوشخوراک 🙂

آخه دوست عزیز یه جوری نوشتی قطع همکاری که آدم دست و پاش شل میشه. کلاً یک صفحه بیشتر دست شما بود ؟ که اکثر افرادم اصلاً اون صفحه رو نمیخوندن

باور بفرمایید که من مشکلم اصلاً آقای خوشخوراک نیست مشکل من افرادی هستند مثل آقای سپید نام که باعث اختلال در کاری خیلی از آدم ها میشن؛ نمیدونم چقدر با ایشون و کارهای ایشون آشنا هستید آقای سپید نام به فرموده خودشون سالهای پیش تشریف آوردن ایران که باعث پیشرفت ایران و جوانهای ایرانی بشن و اولین فعالیت ایشون هم راه اندازی شرکتی با حوزه فعالیت فناوری اطلاعات بود که همون موقع غوغا کردن و صدای خیلی از همکارها رو در آوردن و خیلی ها هم شاکی شدن، دو سال پیش مطلبی رو در یکی از شبکه های اجتماعی خوندم که یکی از همکاران منتشر کرده بود (دقیقاً مطلب خاطرم نیس) کل قضیه از این بود که شرکت کاسپید لطف میکردن و با شرکتهای که ایشون براشون طراحی سایت و سئو انجام میدادن تماس میگرفتن و اظهار میکردن که ما با نصف هزینه ای که پرداخت کردید براتون سایت طراحی میکنیم و رایگان براتون سئو انجام میدیم 😐

واقعاً به این میگن کار کردن، میشه به این حرکت گفت جذب مشتری؟  شاید هم بشه اسمش رو گذاشت بازاریابی !!!!

و جالب اینجاست که ایشون که میخواستن رایگان سئو انجام بدن و با هزینه خیلی کم سایت طراحی کنن پایه قیمت طراحی سایتشون از دو میلیون تومن شروع میشد (دو سال پیش)

این تازه اول قضیه و اول راهه !!!

فعالیت دیگه ایشون برگزاری همایش و سخنرانی هستش که در اون زمینه هم صدای خیلی از شرکت ها رو در آوردن، و خیلی ها رو شاکی کردن (نمیخوام وارد جزئیات این داستان بشم)

چند وقت پیش که داخل یکی از شبکه های اجتماعی متعلق به استکبار جهانی بودم یهو این عکس رو دیدم :0

kaspid

وقتی این عکس رو دیدم فقط یه مشکلی داشتم اونم این بود که نمیدونستم این یکی رو کجای دلم بزارم 😐

شورای شهر ؟؟؟؟؟؟ دقیقاً با کدوم تجربه ؟ با تخصصتون در زمینه بازاریابی اینترنتی یا مدیریت همایش ؟ شاید هم با مستر تیستر (احتمالاً اگه ایشون رای می آورد از فرداش تیتر روزنامه ها میشد ” مستر تیستر به شورای شهر راه پیدا کرد)

و برسیم به یکی دیگه از فعالیت های این آقا که واقعاً آدم میمونه که اصلاٌ این کارهایی که ایشون میکنه چه ارتباطی با هم دیگه داره 🙂

آقای خوشخوراک یا همون مستر تیستر که یک ایده کاملاً خارجی بوده که همین الان هم مشابهش وجود داره و فقط نمیدونم چجوری شد که این ایده به نام ایشون ثبت شد، خوب فکر کنم از اسمش معلوم باشه که دقیقاً چیه (شخصی که به رستوران ها، فست فودها، کافی شاپ ها و . . . رفته و محصولات آنها را تست میکند)

مشکل اساسی من اینجاس که دقیقاً قصد ایشون چیه ؟؟؟ میخواد بازار کار همه رو خراب کنه ؟؟؟ (بلایی به سر بعضی از این مشتری هاش برای طراحی سایت و سئو در آورده که وقتی اسم طراحی و برنامه نویسی رو جلوشون میاری رنگشون مثل گچ دیوار سفید میشه)

جناب سپید نام دقیقاً مقصد کجاست ؟

اینجا لازمه بگم که من با آقای سپید نام نه مشکلی دارم و نه خصومتی با ایشون دارم فقط نگران این اضاع پیش اومده هستم و خواستم بگم که از این موارد در وب فارسی و دنیای حقیقی بسیاره! خواهش میکنم مراقب رفتار و اعمالون باشیم چون رفتار ما و کردار ما امکان داره به افراد دیگه هم صدمه بزنه و براشون مشکل بوجود بیاره.

این هم یه نمونه دیگه که با این کارشون یه مراسم به قول خودشون کاملاً رسمی رو به یه کار فان و احتمالاً کلوپ تفریحاتی تبدیل کردن.

306636_402016466550323_2041593340_n

بازم خواهش میکنم قبل از هر کاری به بازتاب اون کار در جوامع عمومی فکر کنیم.

 

يک ديدگاه براي “مقصد کجاست !؟

  1. کامران گفته است:

    بعضی ها هیچ مقصدی ندارن و عضو حزب باد هستن

دیدگاه ها بسته اند.