من فعلاً فقط نصیحت میکنم

NASIHAT

امان از حرف !

امان از دروغ !

امان از افرادی که به خاطر هیچ و پوچ آبروی مردم رو به بازی میگرن. بهتون نمیومد که اینقدر نامرد و شاید نا جوانمرد باشید. تو این سال ها سعی کردم سکوت کنم احترام شما رو نگه دارم ولی شما نه تنها با نامردی و نا جونمردی سعی میکنید که به مردم تهمت بزنید بلکه کمال سعی خودتون رو میکنید که اون ها رو از گود بیرون کنید.

چیزایی از شما به گوشم رسیده که قابل بخشش نیست، حتی از آقایونی که حتی من رو یکبار هم ندیدن، تعجب آور نیست؟ من سکوت کردم تا آبروی کسی نریزه!

شمایی که همیشه کنارم هستید و بدون هیچ چشم داشتی بهم کمک میکنید خواهشاً حواستون باشه که به این مقصود دشمن کمک نکنید. هی نرید بگید فلانی دیگه به سود و پول فکر نمیکنه، فلانی مخواد از جون مایه بزاره و هزار تا حرف دیگه. ۀخه مگه من تو این سالهایی که سعی در بزرگ کردن وب فارسی داشتم قصد سود داشتم؟ مگه تو این مدت که تمام تلاشم کردم از جون مایه نزاشتم؟ مگه کسی به من کمک می کرد؟ مگه من پشتیبان مالی برای این کار ها داشتم؟  تو کدوم یکی از فعالیت هام قصد سود داشتم؟ من باز شما رفقا تشکر میکنم ولی سعی کنید به کسی افکار بد تلقین نشه ( درسته آدم بدی هستم ولی اونقدر ها هم بد نیستم ). من خودم میگم تو فعالیت های عام المنفعه نباید فکر سود کنیم، در بزرگ کردن وب فارسی باید از جون و جیب مایه بزاریم.

من کسی رو متهم نمیکنم که عالماً داره به من و گروهم و یا هر کسی که داره تو این عرصه فعالیت میکنه خیانت میکنه اما به طور قطع میگم هر حرکت اختلافی بین ما مثل کمک به دشمنه.

بعضی از روی ساده لوحی و بعضی هم از عمد حرف هایی رو میزنن که اصلاً خوشایند نیست. نمیتونم قضاوت قطعی به اشخاص بکنم اما کار آدم ساده لوح و کار آدم خیانت کار در ماهیت خودش هیچ تفائتی پیدا نمیکنه.

یک سری از افراد یه حرفی رو میزنن ولی معنای دیگه رو اراده میکنه اما من حرف رو صریح، صادقانه، قاطع میزنم. شما از خودتون چه حسن نیتی رو نشون دادید که ما بهش اهمیت ندادیم. شما کی ما رو برای مذاکره و همفکری دعوت کردید و ما دست رد به سینتون زدیم و رفتیتد گفتید که آقای فلانی و تیمش حتی با ما حاضر به مذاکره نشدن، این حرف و عمل شما اصلاً با هم سازگار نیست، شما تو دل خودتون پیشنهاد مذاکره و جلسه میدید و در واقعیت برای ما شمیر و خنجر رو از رو می بندید و بعدش از ما شاکی میشید که چرا حاضر نشدیم با هم حرف بزنیم !؟

شمایی که همه چی رو فقط تو پول می بینید و هیچ چیزی جز پوا براتون مهم نیست و حاضرید به خاطر پول هر کاری رو انجام بدید و هر حرفی رو بزنید گاهی اوقات بد نیست که یاد این شعر بی افتید که:

 شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی
هر لحظه به دام دگری پابستی
گفتا شیخا هرآنچه گویی هستم
اما تو چنان که مینمایی هستی؟

آره داداش جون هر چی شما در مورد من میگی درسته ولی واقعاً چهره ای که از خودتون درست کردید هم واقعیه !؟

شما با این کاراتون هم دوستان من رو ناراحت کردید و هم منتقدان من رو، بنده حقیر هم به خاطر سکوتی که انجام دادم در مقابل این قضایا احساس تاسف میکنم.

شما هم کارتون خلاف شرع بود و هم خلاف قانون.

من فعلاً فقط نصیحت میکنم.

این آخرین کلامم باشه تو این وضع و اوضاعی که برای وب فارسی  بوجود اومده ما باید کنار هم باشیم نه روبروی هم.

جا داره همینجا از تک تک دوستانم، رفقام و حتی هم قطاری هام به خاطر حمایت و همکاریشون تشکر کنم، این وظیفه بنده و امثال بندس نه بخاطر اینکه ما به وب فارسی نسبتمون نزدیکتره، نه وب فارسی و هر چی که درونش هست متعلق به شماست و فقط وظیفه ما پاسداری و گسترش این دنیای مجازی اما واقعیست.

 

۷ ديدگاه براي “من فعلاً فقط نصیحت میکنم

 1. sina گفته است:

  کسی جرات نمی کنه به شما حرفی بزنه حمید خان
  شما فدایی داری

 2. رضا گفته است:

  با این اوضاعی که الان در وب فارسی بوجود اومده جا داره برای خودمون تاسف بخوریم که داریم واقعا با خودمون چیکار میکنیم تو کل جوامع دنیا همه همکار ها و هم رشته ها دست همدیگه رو میگیرن و پله های ترقی رو جفت جفت بالا میرن ولی با مافیایی که الان در وب فارسی راه انداختن فقط سعی در تخریب همدیگه ندارن و اگه اینجوری پیش بره نه تنها پیشرفتی در کار نیس بلکه به زباله دان تاریخ می پیوندیم.
  بدرود

 3. فائزه گفته است:

  من فعلا فقط نصیحت می شنوم اونم از داداشی 😉

 4. رضا گفته است:

  از تو به یک اشاره حمیدخان

 5. عباس گفته است:

  کی جرات کرده به شما جسارت کنه !

 6. کامران گفته است:

  واقعاً به مسائل خوبی اشاره کردی حمیدرضا جان که شاید بشه برای تمکیلش این شعر رو خوند: “زهدان کین جلوه در محراب و منبر می کنند – چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند”

 7. مصطفی گفته است:

  مخلص حمید خان هم هستیم

دیدگاه ها بسته اند.