اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی

اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی - 22 آذر ماه 1395 - کانون توسعه دهندگان فضای مجازی

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی
به صد دفتر نشاید گفت حسب الحال مشتاقی

به لطف خدا اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی با وجود تمام تهدیدات، خط و نشون ها، حاشیه ها و بگو بخندها و مهربونی های بچه ها در 22 آذر ماه 1395 تموم شد.
این تموم شدن یعنی شروع یه وظیفه جدید، شروع یه راه و شروع انجام وظیفه.

ممنونم از بچه ها که همیشه درکنارم هستن و دستم رو به گرمی می فشارند.
امیدوارم که تمامی حاضرین اعم از مدعوین، سخنرانان و رفقا از کیفیت مراسم راضی بوده باشند.

ممنون میشم اگر نواقصی در اجرا و هر یک از قسمت های برنامه بود به من اطلاع بدید تا با دوستان و همکارانم در کانون توسعه دهندگان فضای مجازی به رفع این نواقص بپردازیم.

ممنونم از رفقای گلم و دوستان عزیزم که همیشه هستند و با بودنشون بهم دلگرمی میدند.

ممنونم از محبت های شروین عزیز که هم ارائه فوق العاده ای داشت و مثل همیشه همه رو مجذوب خودش کرده بود و هم در تمام طول مدت برگزاری کنارم و کمک حالم بود.

ممنونم از آرش عزیز که با اجرای فوق العاده اش که باعث گرمی بیش از پیش اجلاس شد.
ممنونم از تمام سخنرانان که منت به سر حقیر گذاشتند و دعوت من کوچکترین رو قبول کردند و با حضورشون باعث خوشحالی من و ارتقای سطح علمی اجلاس شدند.

ممنونم از سجاد عزیز که طبق معمول همه رو جذب محتوا کرد، ممنونم از مهدی عزیز با حضور گرمش تو مراسم و روی سن، تشکر میکنم از محمد مهدی عزیز که باعث شد به زبان فارسی مجددا و تاکیدا افتخار کنم، تشکر ویژه ای میکنم از سالار عزیزم که با توجه به مشغله های کاریش و کسالتش زحمت ویدیو کنفرانس رو کشید، تشکر میکنم از اعضای پانل حباب استارتاپ، اکبر عزیز، ناصر جان عزیز، امین عزیز و مصطفی عزیز که پانل داغی رو رقم زدند.

تشکر میکنم از بر و بچه های ستاد اجرایی و بچه هایی که تو پشت صحنه بصورت جهادی کار کردند.

تشکر میکنم از عزیزانی که تشریف اوردند، تبریک گفتند و یا پیام فرستادند.

از همین جا از تمام شرکت کننده های عزیز تشکر میکنم که زحمت کشیده بودند از راه های دور و نزدیک و حتی از شهرستان ها تشریف آورده بودند و باعث خوشحالی من شدند و باعث شدند که در راهی که پیش رو داریم مصمم تر باشیم و مجددا ببنیم که هنوز افرادی وجود دارند که جویای علم روز و به دنبال بروزرسانی خودشون هستند.

ارادتمند همگی
حمیدرضا همتی