Wunderlist Application

نرم افزار یادآوری | wunderlist

یکی از مشکلات و دغدغه های بسیاری از ما برای درست انجام ندادن و یا انجام ندادن کارها فراموشی آنهاست.

بسیاری از افراد برای فراموش نکردن کارهای خود راه و روشهای بسیاری را دارند، برای مثال افرادی کارهای خود را بر روی کاغذ نوشته و آن را در جیب خود و یا جلوی چشم خود قرار میدهند.

این روش خود نیز بسیار کاربرد داشته ولی فقط مشکلاتی را به همراه دارد مثل زیاد شدن کاغذهای اطراف ما یا امکان یا گم کردن آن.

بسیاری افراد نیز از نرم افزارهای To Do List  بر روی دیوایس های شخصی (تلفن همراه، تبلت، رایانه های قابل حمل یا رومیزی) استفاده میکنند ولی افرادی نیز از عدم برقراری ارتباط میان آنها روی این گزینه را هم خط قرمز میکشند.

البته می توان به این افراد حق داد زیرا پیدا کردن نرم افزاری که قابلیت اتصال بین دیوایس های مختلف با سیستم عاملهای مختلف را دارا باشد بسیار سخت و گاهی اوقات غیر ممکن می باشد. به عنوان مثال شما در منزل از یک سیستم iMac استفاده میکنید و برای حمل و نقل و جابجایی نیز از یک لپتاب سونی با سیستم عامل ویندوز استفاده میکنید و برای جلسات خود از یک تبلت با سیستم عامل آندروید و تلفن همراه شما نیز یک black-berry می باشد؛ قطعاً برقراری ارتباط میان سیستم عامل های مختلف با این پراکندگی کاری بسیار دشوار است در این میان شما به نرم افزاری نیاز دارید که همیشه و همه جا در کنار شما باشد حتی زمانی که هیچ یک از دستگاه های دیجیتالی خودرا به همراه ندارید.

نرم افزار wunderlist  نرم افزاری کاملاً کاربردی و جامع می باشد که امکان برقراری ارتباط و اتصال بین کلیه سیستم عامل ها اعم از آندروید، مکینتاش، ویندوز، iOS و …. دارا می باشد و حتی در صورتی که شما هیچ یک از دیوایس های خود را به همراه نداشته باشید میتوانید از نسخه تحت وب و اینترنتی این نرم افزار استفاده نمایید.

سیستم عاملهای مختلف

و یا به عنوان مثال شما هیچ وقت دغدغه اینکه سیستم عامل خود را تعویض نموده و قابلیت انتقال اطلاعات بین سیستم عامل وجود نداشته باشد را ندارید.

در نسخه جدید این نرم افزار علاوه بر تغییر در ظاهر و زیبا شدن محیط نرم افزار امکان Reminder کردن کلیه اطلاعات را در روز و ساعت مشخصی را دارا می باشید.

در دیگر امکانات این نرم افزار Invite friend کردن و یا دعوت دوستان در گروه ها و دسته های مختلف می باشد که با این کار شما میتوانید یک کار گروهی را بصورت حرفه ای مدیریت کرده و بصورت لحظه ای از پیشرفت پروژه آگاه باشید.

برای دریافت این نرم افزار می تواند به وبسایت http://www.6wunderkinder.com/wunderlist مراجعه نموده و نسخه مخصوص سیستم عامل خود را دانلود و از آن استفاده نمایید.

يک ديدگاه براي “Wunderlist Application

  1. کامران گفته است:

    خیلی وقت بود دنبال یه همچین چیزی می گشتم دمت گرم حمیدجان

دیدگاه ها بسته اند.